Novinky

10.2.2019
Pro letošní sezónu bychom chtěli více rozšířit možnost individuálních lekcí s vaším koněm u nás ve stáji (Jezdecký Klub Sedla – okres Příbram). Těšíme se na všechny, kdo se nedostali na kurz, nebo chtějí zapracovat na své spolupráci s koněm více intenzivně!
Neváhejte se ozvat a včas si zarezervovat termín!

Z provozních důvodů bohužel AKTUÁLNĚ (po měsíc únor a březen) nejsou volné boxy, pouze výběhy s přístřeškem.

30.1.2019
Do kalendáře byly přidány nové termíny kurzů pro únor – březen 2019! Těším se na Vás!

15.1.2019
Na červenec – říjen máme volné místo pro pracovního studenta. Kdo má zájem? 🙂

1.1.2019
Do našeho týmu se připojila Nikča Čejdová se svojí kobylkou Goldie! Těšíme se na společné zážitky!

17.9.2018
Do mého aktivního pracovního týmu se, po tříletém studiu na Havaji, vrátila má skvělá studentka Kristýna Novotná! Bude mojí pravou rukou v přípravě vašich koní!
Týnuško, vítáme tě mezi námi!

17.9.2018
Po mém srpnovém zranění nohy se začínám pomalu vracet do práce!
Do tréninku mi v následujících třech týdnech přijde hned několik koní.
Těším se na vás!

17.9.2018
Pro tento rok nás čekají poslední tři vícedenní kurzy.
Jeden v Západních Čechách, druhý na Brněnsku a třetí v Jižních Čechách. Ten Jihočeský ještě nemá přesný termín, ale dočkáte se!

17.9.2018
V sekci nabídka jsou změny v cenách za určité služby. Já i moje domovská stáj chceme zachovat kvalitu, kterou lidem i koním nabízíme, a tak jsme okolnostmi tlačeni o něco zvednout ceny za výcvik a ustájení!

24.4.2018
V sekci Termíny jsou vypsány nové termíny kurzů!

24.4.2018
Osazenstvo na výcvik se rozrůstá a aktuálně mám v tréninku 12 koní 🙂 Ještě stále Calcadu – kobylku na obsednutí – už je téměř hotovo! Dalšími jsou Mateo a Faun – dva mladí koně připravovaní pro sportovní budoucnost i s majitelkou (Faun je na prodej), Calicon (čtyřletý teplokrevník s velmi problematickým obsedáním), Climbeth (super mladý koník na obsedání), Sára (mladá teplokrevná klisna v přípravě do nižšího sportu), Sweet Melody (drezurní klisna, která se u nás vrací do formy po půlroční pauze na pastvinách), Fík (kříženec plnokrevníka a quartera, který se u nás po dvouleté pauze připravuje na prodej), Monty (polský teplokrevník, který se k nám přistěhoval, aby s paničkou zahájili jejich závodní skokovou kariéru) a Achát (arabský plnokrevník , kterého už mám pod svými křídly několik let)…to je deset…a jedenáctý s dvanáctou přijedou v týdnu 🙂

2.1.2018
Tak je hned na začátek sezony veselo 🙂
Aktuálně mám ve výcviku čtyři koně. Tříletou teplokrevnou klisnu Calcadu (problematická příprava na obsedání), haflingerského pětiletého valacha jménem Ašoka (problematické obsedání), teplokrevného pětiletého Chilliho (zlepšení ochoty spolupracovat s jezdcem) a osmiletého vraníka Sebastiána (panické stavy).
Držte nám palce ať všichni najdou cestu ke spokojenému soužití s člověkem 🙂

1.1.2018
Ráda bych vám oznámila, že se mým novým domovem stala malebná stáj na Příbramsku JK Sedla. Ve spolupráci s touto stájí budeme poskytovat jak výcvik vašich koní, tak pořádat kurzy a individuální pobyty s vašimi koňmi!
Těšíme se na Vás!

 

Jistě jste si všimli nového vzhledu webových stránek 🙂 Snažila jsem se o lepší přehlednost 🙂 Doufám že se líbí!
K.

 

%d bloggers like this: